fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Abazoviq takon Emilija Rexhepin në Prizren

Publikuar

Dritan Abazoviq, zëvendëskryeministër i Malit të Zi, po qëndron për vizitë në Kosovë, përkatësisht në Prizren.

Këtë e ka bërë të ditur deputetja nga komuniteti boshnjak Emilija Rexhepi përmes një postimi në Facebook, ku e ka bashkëngjitur edhe një foto nga takimi më zëvendëskryeministrin malazez.

“Miku ynë, Dritan Abazoviq në Prizren”, ka shkruar Rexhepi

Postimi i plotë i Rexhepit:

Naš prijatelj Dritan Abazović u Prizrenu.

 

 

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021