fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Kjo është kamioneta që dyshohet që u përdor në sulmin e armatosur ndaj automjetit të Besa Security

Publikuar

Një tentim-grabitje e armatosur ka ndodhur këtë të hënë në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan, ku mbetën të lënduar dy persona që ishin punëtor të një kompanie të sigurimeve.

Për t’u grabitur ishte tentuar një automjet i cili barte para, të dyshuarit e këtij rasti ishin larguar nga vendi i ngjarjes pasi nuk arritën ta kryejnë veprën në fjalë.

Klan Kosova ka siguruar një fotografi, në të cilën shihet një kamionetë, e cila dyshohet se është mjeti që e përdorën të dyshuarit për tentim-grabitjen.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021