fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Zhduket një vajzë në Prizren

Publikuar

Një vajzë është zhdukur në Prizren, ka raportua policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë rastin e ka paraqitur babai i vajzës.

“Me datë 06.03.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, ka njoftuar policia./tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021