fbpx
Lidhu me Ne!

Yjet

I merzitur burri i Vesa Lumes! Ç’ti këtë ndodhur

Publikuar

Vesa Luma, këngëtarja nga Kosova, ka shkruar në Facebook, se burri i saj sot është shumë i mërzitur.

Sipas këngëtarës, ai nuk është i mërzitur përshkak të masave anti Covid, por siç ka thënë ajo për arsye se nuk ka pasur mundësi t’i bëje dhuratë për 8 mars.

“Burri im i “merzitur”qe kane qene dyqanet mbyll nga lockdown e ska pas mundesi  me m’ble dicka per 8 Mars😛”, ka shkruar Vesa Luma.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021