fbpx
Lidhu me Ne!

Yjet

Ilirët, me baladë prekese

Publikuar

Shemi-Ilirët ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Si një dritë” dhe është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip.

Producent i këngës është Bujar Avdimetaj, kurse për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Besim Bunjaki.

 

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021