fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Treni godet një kamionetë, ka të lënduar

Publikuar

Një person është lënduar pasi një kamionetë është goditur nga treni në Fushë-Kosovë.

Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi I policisië rajonale të Prishtinës, Agron Borovci I cili bëri me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:30 të mëngjesit të sotëm.

“Bazuar në të dhënat fillestarë lëndime trupore ka pësuar një person. I lënduari ëështë dërguar për trajtim mjekësor, ndërkohë që policia po trajton rastin”, tha ai.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021