fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Polici plagos dy qytetarë

Publikuar

Një zyrtar policor ka plagosur dy qytetarë në fshatin Glloboqicë të Dragashit, pas një mosmarrëveshje.

Lajmin e ka konfirmuar për Klan Kosova, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Zyrtari policor i cili ka qenë jashtë orarit të punës pas një mosmarrëveshje ka plagosur dy qytetarë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën. Rasti është duke u hetuar”, ka thënë ai.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021