fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Si vdiç prokurori që po hetonte vjedhjen e 2.1 milionë eurove nga Thesari?

Publikuar

Prokurori i Prokurorisë Speciale të Kosovës, Enver Krasniqi, ka vdekur mbrëmjen e së mërkurës.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar Blerim Isufaj, kryeprokuror i Prokurorisë Speciale, i cili tha se vdekja ishte natyrale.

“Enver Krasniqi ka vdekur sonte derisa ishte duke luajtur futboll”, tha shkurt Isufaj.

Krasniqi ka qenë prokurori që po hetonte rastin e vjedhjes së 2.1 milionë eurove nga Thesari i shtetit.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021