fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Digjet automjeti që transportonte para

Publikuar

Automjeti i cili shërben për transport të parave, i kompanisë “Besa Security”, është kapluar nga zjarri derisa ishte në lëvizje.

Rasti ka ndodhur sot (e mërkurë) në autostradën “Ibrahim Rugova”, afër Malishevës, shkruan Indeksonline.

Nga ky shpërthim zjarri nuk raportohet për të lënduar, ndërsa afër automjetit shihet teksa qëndron edhe njëri nga punëtorët e kompanisë.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021