fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Zhduket një vajzë në Pejë

Publikuar

Policia e Kosovës, ka njoftuar së nga data 26 shkurt 2021 një vajzë nga fshati Vitomiricë, është zhdukur.

Sipas policisë, rastin e ka paraqitur nëna e vajzës së zhdukur.

“Ankuesja ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia nga data 26 shkurt 2021 dhe ende nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021