fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Rrahje dhe arrestime në Prishtinë (Video)

Publikuar

Në sheshin Nënë Tereza në Prishtinë, para pak çastesh, ka ndodhur një rrahje ndërmjet disa personave, shkruan Insajderi.

Në video shihen edhe Policia e Kosovës, të cilët kanë intervenuar.

Është  i paqartë motivi i këtij incidenti në shesh.

Rasti ka ndodhur përballë “Swiss Diamond Hotel”.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021