fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

A do të përfundoj sot rinumërimi nga KQZ

Publikuar

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, ka konfirmuar për Tipografin se sot pritet të përfundoj rinumërimi i 552 vendvotimeve.

Ai ka bërë të ditur se deri të shtunën në mëngjes janë rinumëruar 434 vendvotime nga 552 sa është numri i përgjithshëm i tyre si dhe kanë mbetur edhe 118 vendvotime që të rinumërohen.

Ai ka thënë se pjesa e mbetur e vendvotimeve të pa numëruar beson se deri në mesnatë do të rinumërohen të gjitha.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021