fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Gjuajtje më armë në Prishtinë

Publikuar

Policia e Kosovës ka konfirmuar se të premten në mbrëmje rreth orës 20:00 ka pranuar informatën se në rrugën “Mujë Krasniqi”, në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë.

Polica ka thënë së njësitet e saja menjëherë kanë ndërmarrë një varg veprimesh operative të cilat kanë rezultuar me identifikimin e personit të dyshuar, i cili është  në kërkim nga ana e policisë.

Ndërkohë ka thënë Policia në afërsi të vendit të ngjarjes ka bërë sekuestrimin e një arme zjarri që dyshohet të jetë përdorë në rast. Nuk raportohet persona të lënduar. /tg/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021