fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Nuk është faji im, është budallaki e pronarit

Publikuar

Valon Loxha nga Peja e ka një shprehi interesante të marrë vetura kudo që i gjen hapur e me çelësa brenda.

Një veturë funeralesh e mori e u shërbye me të deri në Mitrovicë të martën, kur edhe u zu nga patrulla e policisë, njofton Klan Kosova.

“Pse me ma ni mu? Pse me e lon qelsin në kerr? Une kerrin tem e msheli, e shti ne garadh edhe e msheli deren e garazhes, sepse nuk lehet qelsi ne kerr. Është budallaki e atij që e len”, thotë Valon Loxha

Madje ky thotë se nuk është faji i tij që pronarët e veturave i lënë ato hapur e çelësat brenda.

Ndaj tij Mustafë Lajci nuk ushtroi kallëzim penal, por se i njëjti ka edhe vepra të ngjashme të tjera në Policisë e Kosovës.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021