fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Policia njofton për zhdukjen e një vajzë të moshës së mitur

Publikuar

Policia ka raportuar së një vajzë e moshës se mitur është raportuar nga familjaret e saj si e zhdukur.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku është raportuar se viktima femër e mitur është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

“Rasti është duke u hetuar”, ka njoftuar Policia e Kosovës. /tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021