fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Krimet ekonomike arrestojnë dy zyrtar në Komunën e Istogut

Publikuar

Njesia speciale së bashku me krimet ekonomike, të mërkurë kanë hyrë në Komunën e Istogut duke filluar hetimet në drejtoratin e bujqësisë.

Pas rreth dy orë hetime për në polici janë shoqëruar zyrtari K.Z dhe ju është konfiskuar makina e tij personale dhe zyrtari tjetër H.M., shkruan TV Fontana./tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021