fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

A do të kemi shtrengim i masave anti- Covid?

Publikuar

Komitetit për Koordinim dhe Vlerësim të Situatës me COVID-19, nen kryesimin e ministrin Armend Zemaj, do të mblidhet sot për të diskutuar për situaten e pandemisë.

Takim do të filloj në orën 11:00.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë përmes një komunikate për media.

Vetëm dje në Kosovë u regjistruan 398 raste të reja dhe një viktimë, kurse ende nuk dihet se kur pritet të vijnë vaksinat antiCOVID.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021