fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Mushkolaj: Deri sa Shpendi merret me analiza politike, amerikanët na tregojnë qysh jetohet në Prishtinë

Publikuar

Opinionisti Imer Mushkolaj, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook, ka ironizuar me kryetarin e Prishtinë, Shpend Ahmeti, duke thënë se ndërkohë që kryetar i Prishtinë merret me analiza politike, Ambasada Amerikane na kallxon qysh jetohet n’Prishtinë.

“Probleme me ajrin e ndotur, me hapësirat e pakta të gjelbra, me shanset e vogla për aktivitete në hapësirat e jashtme dhe me infrastrukturën e keqe, me qen endacakë që mund të jenë agresivë kur janë të uritur. Ndërkohë kryetari merret me analiza politike 🙉” ka shkruar Mushkolaj.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021