fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Termet në Kosovë

Publikuar

Të shtunen pasdite në rajonin e Gjilanit ka pasur lekundje të tokës, epiqendra e të cilit besohet të këtë ndodh në Maqedoninë e Veriut.

Dridhjet kanë qenë të shkallës 2.5 ball, me epiqendër 41 kilometra afër Shkupit. Dridhjet janë degjuar edhe në pjesë e Anamoraves në Kosovë. /tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021