fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Kelmendi mposhtet në gjysëmfinale

Publikuar

Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi është mposhtur në gjysemfinale nga xhudistja e Mbreterisë së Bashkuar, Chelsie Giles.

Fituesja e meçit u vendos në kohë shtesë.

Kelmendi ani se ka humbur, në këtë Grand Slam që po zhvillohet në Tel Aviv, mund të arrij medaljen e bronztë.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021