fbpx
Lidhu me Ne!

Kronikë e zezë

Një person është gjetur pa shenja jete pasditen e sotme në Prishtinë

Publikuar

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinë, Agron Borovci tha për Telegrafin se rasti ka ndodhur rreth orës 16:00.

“Rreth orës 16:00 është marrë informata për një person pa shenja jete në një lokal në rrugën ‘Fazli Grajçevci’ në Prishtinë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes po ashtu edhe ekipa mjekësore emergjente e cila ka konstatuar se trupi i një mashkulli rreth 70-vjeç është pa shenja jete”, theksoi ai.

Borovci pohoi se aktualisht janë duke u ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për të zbardhur rrethanat që e karakterizojnë rastin.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021