fbpx
Lidhu me Ne!

Shqipëri

Shqipëria vazhdon të përballet me mot të ftoftë (Video)

Publikuar

Bora e rend ditëve të  fundit ka vështirësuar qarkullimin e automjeteve në disa akse rrugore në Shqipëri, sidomos në zonë bregdetare, që duket nuk kanë qenë të përgatitur për këtë mot.

Pamjet e dërguar nga lexuesi tonë, tregojnë një gjendje të vështirë në aksin rrugor Lezhë-Mat. Gjendja e tillë ka krijuar pritje duke shkaktuar kolona të gjata.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021