fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

AAK bënë fushatë ditën e votimit

Publikuar

Aleanca për Ardhmerinë e Kosovës është duke vazhduar fushatën zgjedhore edhe sot gjatë ditës se votimit. Kjo parti është duke u derguar sms me porosi për ta votuar kandidatin e saj për president, Ramush Haradinaj.

Dergimin e sms, deri tash e kanë paraqitur si shqetësim shumë qytetarë.

Deri tash AAK nuk ka dhënë ndonjë qendrim zyrtar rreth kësaj çeshtje.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021