fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

“E ardhmja e Kosovës është në duart tuaja”

Publikuar

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një postimi në Facebook, ka bërë thirrje që të votohet, pasi sipas tyre ardhmja e Kosovës është në duart tuaja.

“ Këtë ditë të Shën Valentinit tregoni dashurinë për shtetin dhe familjen tuaj. Votoni! E ardhmja e Kosovës është në duart tuaja”, ka shkruar Ambasada.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021