fbpx
Lidhu me Ne!

Style

E transporton nusen me kamion

Publikuar

Një 25-vjeçare në Missouri u detyrua të kontraktoj e një kamion 16 metra të gjatë në ditën e dasmës, pasi fustani i nusërisë ishte shumë i gjatë dhe ishte e pamundur që të ecte me të.

Tatiana, një vajzë e re me origjinë greke, ishte e vendosur që të kishte një dasmë të madhe dhe fustanin më vezulluese dhe për këtë zgjodhi një stiliste të njohur.

Por kur ajo provoi fustanin, që mund të konsiderohet fare mirë si më i gjati në botë, kishte shfaqur mëdyshje se si do të shkonte në altar.

E ftuar në emisionin “Gypsy Wedding US”, 25-vjeçarja tregoi të gjitha peripecitë e ditës së saj më të bukur të jetës dhe momentin kur vendosi të prenotonte kamionin gjigant, me të cilin ajo shkoi përpara bashkëshortit të saj Zuki./Tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021