fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Buzhala për tubimin përmbyllës të LVV-së, “Hajr ishalla”

Publikuar

Gazetari Berat Buzhala me një shkrim në Facebook ka ironizuar me numrin e pjesëmarrësve në tubimin përmbyllës të fushatës së LVV-së, të mbajtur të premten në Prishtinë.

Ai ka shkruar hajr ishalla. Qitu nja 100 mije jane, minimum.

Postimi i plotë i Buzhales:

Tyben fundi nuk po i shihet mases. Hajr ishalla. Qitu nja 100 mije jane, minimum

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021