fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Osmani: Më 14 shkurt, do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës

Publikuar

Vjosa Osmani në takim me banor të Klinës dhe Prizrenit, ka thënë më 14 shkurt, do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës

“Ne për vendin tonë kemi veç dashuri. Bashkë me qytetarë të Prizrenit e Klinës më 14 shkurt, do të triumfojë dashuria ndaj Kosovës”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Facebook.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021