fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Hoxhaj: Malisheva ka vendosur të votojë për një perspektivë më të mirë

Publikuar

Kandidati PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj në takim me simpatizantët e kesaj partie në Malishevë ka theksuar se Malisheva ka vendosur të votojë për një perspektivë më të mirë dhe për një ekonomi më të zhvilluar. “Ka vendosur të votojë për Partinë Demokratike të Kosovës dhe numrin 134”ka thënë ai.

Sipas tij nderimi më i madh që mund t’ua bëjmë dëshmorëve, martirëve dhe veteranëve të UÇK-së nga Malisheva e lirisë është ta bëjmë Kosovën e begatshme për të gjithë.

“Prandaj, le të dalim të gjithë për të votuar më 14 shkurt, për ta rimëkëmbur së bashku Kosovën! Votoni për PDK-në. Votoni për të mirën e Kosovës”, ka përfunduar Hoxhaj.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021