fbpx
Lidhu me Ne!

Kosovë

Digjen 4 vetura në Lagjen Dardania

Publikuar

Në fundjave në Prishtinë, si rezultat i ndezjes se mbeturinave, në lagjen Dardania në Prishtinë janë djegur 4 vetura.

Një ngjarje e tillë është njoftuar nga Vrojtuesit e Lagjes, të cilët në faqen e tyre në Facebook kanë publikuar edhe foto nga vendi i ngjarjes.

“4 makina kanë pësuar  nga djegia e bërllokut në Dardani gjatë fundjavës” shkruhet në postimin e tyre.

 

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021