fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Policë e qytetarë të lënduar në Mitrovicë

Publikuar

Disa pjesëtarë të Policisë së Kosovës dhe disa qytetarë janë lënduar gjatë aksionit antikontrabandë që po zhvillohet në këto qaste edhe në Zveqan, transmeton Indeksonline. Tipografi do të ju mbajë të informar lidhur me ngjarjet në vijim..
https://tipografi.info/degjohen-te-shtena-me-arme-ne-veri-te-mitrovices/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021