fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Sami Kurteshi sulmon fizikisht një anëtar në KQZ

Kurteshi e ka sulmuar fizikisht për shkak të maskës, por nuk dihet se si ka ardhur deri tek konflikti

Publikuar

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve Sami Kurteshi, e ka sulmuar fizikisht një anëtar të KQZ-së.

Burimet e Klankosova.tv bëjnë me dije se Kurteshi e ka sulmuar fizikisht për shkak të maskës, por nuk dihet se si ka ardhur deri tek konflikti.

Klan Kosova ka provuar të kontaktojë me Sami Kurteshin, por ai nuk i është përgjigjur thirrjeve telefonike.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021