fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Dardan Krivaqës i përkeqësohet gjendja shëndetësore, ndërpritet seanca për caktimin e paraburgimit

Dardan Krivaqa po dyshohet për vrasjen e rëndë të tani të ndjerës, M.O.

Publikuar

Për shkak të përkeqësimit të gjendjes shëndetësore të të dyshuarit Dardan Krivaqa, është ndërprerë seanca për caktimin e masës së paraburgimit.

I njëjti ende nuk është shoqëruar për në emergjencë, por nga ekipet mjekësore është duke marrë ndihmën e parë, raporton “Betimi për Drejtësi”.

Dardan Krivaqa po dyshohet për vrasjen e rëndë të tani të ndjerës, M.O.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021