fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Policia s’fal!

Po ashtu brenda një ditë Policia ka shqiptuar mbi 1400 tiketa ndaj shoferëve për shkelje të rregullave të trafikut.

Publikuar

Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka shqiptuar 762 gjoba ndaj qytetarëve për shkelje te masave kundër COVID-19.

Po ashtu brenda një ditë Policia ka shqiptuar mbi 1400 tiketa ndaj shoferëve për shkelje të rregullave të trafikut.

Ka arrestuar 28 persona për vepra të ndryshme penale, ku 13 janë dërguar në mbajtje.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021