fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester United të avancuar në negociata me Camavinga

Publikuar

Kontaktet e para veç se janë vënë me Rennes, për transferimin e yllit të ri francez, Camavinga.

Rennes janë të hapur të negociojnë me klubet e interesuara për yllin e tyre, Camavinga, i cili nëse nuk shitet gjatë kësaj vere, atëherë në sezonin e ardhshëm mund të largohet si transfer i lirë, shkruan Fabrizio Romano.

Ai është një prej shënjestrave të Manchester United, mirëpo edhe PSG janë shumë të interesuar për të./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021