fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Vuçiq falënderon ushtarët dhe policët serbë, thotë se e “mbrojtën” Kosovën

Publikuar

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq i ka falënderuar të gjithë ushtarët dhe policët që sipas tij e kanë “mbrojtur” Kosovën.

Vuçiq tha se atij nuk i vie turp t’i falënderonte ata, transmeton IndeksOnline.

Kreu i shtetit serb këtë e deklaroi në ceremoninë e shënimit të Ditës së Policisë në Serbi.

“Faleminderit gjithë policëve e ushtarëve që e kanë mbrojtur tokën tonë Kosovën. Mua nuk më vie turp të iu falënderoj për dallim nga pushtetarët tjerë qe i kishte Serbia”./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021