fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Varane i lirë të largohet për 52 Milion

Publikuar

Qendër mbrojtësi i Real Madrid, duket se do të lejohet të largohet nga Madridi për 52 milion funte, në drejtim të Manchester United.

28-vjeçari francez, ka vetëm edhe 1 vit kontratë qendrimi në Santiago Bernabeu, dhe me këtë shkak Real Madrid dëshirojnë të përfitojnë nga shitja e tij raporton shou televiziv spanjoll El Partidazo de Cope.

Manchester United tash e një kohë të gjatë janë të interesuar për Varane, i cili tashmë gjindet në kampin francez për Euro 2020./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021