fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Sot fillon EURO 2020

Publikuar

Për shkak të pandemisë EURO 2020, e paraparë të mbahet vitin e kaluar është shtyer për tu mbajtur në këtë vit, dhe sot nga ora 21:00, do të filloj ndeshja e parë e këtij kampionati.

Kombëtarja turke sot do të ndeshet me kombëtarën italiane, e cila edhe do të jetë ndeshja hapëse e këtij kampionati.

Së pari, do të zhvillohet faza grupore e pastaj eleminimi direkt, ku edhe në fund pritet finalja e madhe./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021