fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Buzhala për Vjosa Osmanin, nuk është mirë me vazhdu më genjy

Publikuar

Publicisti dhe gazetari Berat Buzhala, ka reaguar ndaj deklaratës së Vjosa Osmani “se LDK  e ka ndikuar në qendrimin e saj ndaj Albin Kurtit”

Buzhala në njē postim në Facebook, ka thënë se ka fakte qe zonjen Osmani nuk e ka bindur partia qe ta quaj Albin Kurtin Hugo Chavez, por qe kjo ishte nje deshire e saj.

Postimi i plotë i Buzhales:

Kam fakte qe zonjen Osmani nuk e ka bindur partia qe ta quaj Albin Kurtin Hugo Chavez, por qe kjo ishte nje deshire e saj :). Ishte nje kerkese e saj. Sigurisht qe Vjoses une ia deshiroj te gjitha te mirat ne rrugetimin e saj politik, mirepo e verteta per kete teme eshte shume me ndryshe. Faktet i kam me shkrim :), e nuk eshte mire me vazhdu me genjy se mandej me detyron me i çele letrat.

Peace

p.s.

Prindon, mos fol se me detyron me u bo nervoz…

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021