fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Juventus po përgadit ofertë për Harry Kane

Publikuar

Gjigantët e Serie A janë të gatshëm të bëjnë ofertë për super sulmuesin anglez, Harry Kane.

Sipas Calciomercato, Juventus është duke shënjestruar sulmuesin anglez i cili ka kërkuar largimin nga Tottenham Hotspur.

Treneri i ri-emëruar nga Juventus, Max Allegri, është admirues i sulmuesit anglez Harry Kane, i cili dëshiron një klub të madhë e me të cilin mund të fitoj trofe.

Juventusi do të tentoj të marrë sulmuesin anglez, edhe pse paga e tij mund të jetë një prej problemeve kryesore për arritjen e një marrëveshje./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021