fbpx
Lidhu me Ne!

Yjet

“Perhajr Gjyshe” – kënga e re nga Shyhrete Behluli dhe Gold Ag (VIDEO)

Dueti i cili pason shumë të tjerë që u pëlqyen nga adhuruesit e muzikës së tyre

Publikuar

Shyhrete Behluli dhe Gold Ag janë bërë prapë bashkë për një këngë.

Ata sollën “Perhajr Gjyshe” – dueti i cili pason shumë të tjerë që u pëlqyen nga adhuruesit e muzikës së tyre, njofton Klan Kosova.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021