fbpx
Lidhu me Ne!

Tipografi

Qytetari nuk arrin të ndalet në vend në momentin kur e sinjalizon policia (VIDEO)

Një qytetar me makinën e tij nuk ka arritur të ndalet në vend, në momentin kur policia i ka dhënë sinjal që të ndalet. Shpejtësia e lejuar në këtë zonë është 80 km/h.

Publikuar

Rastet e fundit të dy aksidenteve në Koshare dhe në vendin e njohur si “Kroi i Mbretit”, ku mbetën të vdekur pesë persona i ka mobilizuar Policinë e Kosovës që të nis patrullimet edhe me makina civile dhe radarë në të gjitha magjistralet dhe autostradat e vendit.

Organet e rendit do të jenë të pakompromis ndaj shkelësve të ligjit në trafik dhe nuk do të kenë tolerancë. Ekipi i Klan Kosovës ka qëndruar dhe ka përcjell punën e policisë në magjistralen Prishtinë – Pejë, konkretisht në fshatin Bresje.

Një rast paksa i çuditshëm ka ndodhur këtu, njofton Klankosova.tv.

Një qytetar me makinën e tij nuk ka arritur të ndalet në vend, në momentin kur policia i ka dhënë sinjal që të ndalet. Shpejtësia e lejuar në këtë zonë është 80 km/h.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021