fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Giroud shumë pranë transferit në …

Publikuar

Fituesi i Kupës së Botës i gatshëm për transfer në San Siro.

Sipas Gazzetta dello Sport, AC Milan është shumë afër arritjes së një marrëveshjeje për sulmuesin e Chelsea, Olivier Giroud.

Fituesi i Kupës së Botës ka kërkuar minutazh të rregullt të lojës nën drejtimin e Thomas Tuchel, e cila ishte e pamundur, dhe tashmë është i gatshëm të marrë një sfidë të re në Itali./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021