fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Barcelona nuk po mundet të arrijë marrëveshje me talentin e ri

Publikuar

Barcelona nuk po mund të arrijë të nënshkruaj kontratën me talentin 18-vjeçar Ilaix Moriba, shkrua RAC1.

Talenti 18-vjeçar është në Barcelonë vetëm deri në verën e vitit 2022./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021