fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Zyrtare: Lojtari i Real Madrid zgjatë kontratën

Publikuar

Klubi madrilien, Real Madrid, ka njoftuar përmes faqës së saj zyrtare që ka zgjatur kontratën me lojtarin e saj, Lucas Vasquez.

Kontrata e tij e re do ta mbaj Vasquez në klub deri në vitin 2024./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021