fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Donnarumma i jep shpresë Barcelonës

Publikuar

Barcelona është duke udhëhequr garën për shërbimet e portierit premtues italian Gianluigi Donnarumma, sipas SPORT.

Reprezentuesi italian ka mbetur pa kontratë te klubi italian Ac Milan, ka shumë mundësi për transferim, duke qenë se ai tashmë planifikon lëvizjen e tij të radhës, por thuhet që është i etur për një lëvizje drejt Camp Nou./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021