fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Schalke 04 uron për debutimin Blendi Idrizit me Kosovën

Publikuar

Blendi Idrizi debutoi me Kosovën në miqësoren kundër San Marinos të martën.

‘Dardanët’ fituan 4-1, ndërsa Idrizi pati një paraqitje të mirë që u vlerësua lartë nga analistët, shkruan Indeksonline.

Ekipi i tij, Schalke 04 e ka uruar Idrizin në Twitter për debutimin./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021