fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

MEN: Manchester United ringjall interesimin për Trippier

Publikuar

Djajtë e Kuq rikthejnë interesimin për mbrojtësin anglez.

Manchester United ka ringjallur interesimin e tyre për mbrojtësin e djathtë të Atletico Madrid, Kieran Trippier – sipas MEN.

Djajve të Kuq iu desh të hidhnin poshtë planet e tyre për të sjellë në përfaqësuesin anglez në Janar pasi ai u ndëshkua për shkelje të rregullave të basteve.

Trippier gjatë gjithë jetës së tij ka qenë përkrahës i Manchestr United, dhe do të shijonte shansin për t’u transferuar në Old Trafford këtë verë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021