fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Lojtari që Arsenal, po e kërkon me ngulm

Publikuar

Arsenal janë duke e konsideruar transferimin në verë të mesfushorit të Anderlecht Albert Sambi Lokonga, sipas  Nieuwsblad.

Arsenal është duke e shikuar Lokongan si mundësi më e lirë e lojtarit të Brighton Yves Bissouma, çmimi i të cilit sillet rreth 45 milion Euro.

Lokonga në anën tjetër mund ti kushtoj Arsenalit vetëm 15 milion Euro, me Anderlechtin të hapur për të negociuar shitjen e tij, duke pas parasysh përfundimin e kontratës në 2022./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021