fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Sterling në Arsenal

Publikuar

Arsenal janë duke i prirë garës për të nënshkruar me sulmuesin e rrezikshëm anglez, Raheem Sterling, sipas The Sun.

Mikael Arteta është adhurues i madh i sulmuesit 26-vjeçar, por paga e tij e lartë prej 300 mijë funte për javë mund të bllokoj një transfer të mundshëm.

Manchester City, gjithashtu do të tentojnë që Sterling të përdoret në ofertën e tyre drejt Tottenham, për sulmuesin Harry Kane i cili ka një klauzolë lirimi prej 150 Milion Funte./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021