fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Oferta për Sancho “sot”

Publikuar

Manchester United tash e një kohë të gjatë janë të interesuar për superyllin e Borussia Dortmund, Jadon Sancho.

Sipas raporteve të fundit në Angli, Manchester United mund të bëjë sot ofertën e parë. Reprezentuesi anglez, ka qenë në radarin e Manchester United që nga koha e Jose Mourinho. Pas dy tentativave të d

Sipas raporteve të fundit në Angli, Manchester United mund të bëjë sot ofertën e parë. Reprezentuesi anglez, ka qenë në radarin e Manchester United që nga koha e Jose Mourinho. Pas dy tentativave të dështuara të vitit të kaluar, nën urdhërat e Ole Gunnar Solskjaer, ata tashmë janë të sigurtë se do të sigurojnë shërbimet e tij.

Sipas raportimit të The United Stand, thuhet që sot Manchester United do të lansoj ofertën, pas disa takimeve sekrete të mbajtura mes klubeve./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021